1

רכישת הערכה

משאירים לנו פרטים ליצירת קשר דרך האתר או בטלפון. אנחנו נחזור אליכם בהקדם על מנת לספר לכם עוד על הבדיקה ועל שירות .Calprosmart מעוניינים בבדיקה? נשמח לתאם הדרכה ראשונית בביתכם לגבי שימוש בערכה, בשירות וביישומון.

רכישת הערכה - Calprosmart
2

הדרכה לשימוש בפורטל ובערכת הבדיקה

הערכה שהזמנתם תגיע אליכם עד הבית עם נציג מומחה שיסביר על הערכה והשימוש בה שלב אחר שלב, כולל ביצוע הבדיקה, קריאת התוצאות באמצעות היישומון ושליחתן.

במעמד ההדרכה הנציג יכניס את פרטיכם האישיים לפורטל CalproSmart ולאחר מכן תקבלו מייל עם שם משתמש וסיסמה בו תוכלו להשתמש בכל פעם שתבצעו את הבדיקה.

 

 

הדרכת רישום לפורטל - Calprosmart
3

הורדת היישומון והפעלתו

לאחר ההרשמה לפורטל, תוכלו להוריד את היישומון בקלות ובמהירות מחנות האפליקציות בטלפון החכם. שם המשתמש והסיסמה שתקבלו יאפשרו את השימוש ביישומון בעת ביצוע הבדיקה הביתית.

הורדת יישומון והפעלה - Calprosmart
4

ביצוע הבדיקה וקריאת התוצאות

פתחו את יישומון CalproSmart , מיד תופיע הדרכה חזותית וקולית בכל אחד מהשלבים עד לקבלת התוצאות. לאחר צילום מקלון הבדיקה המונח בתוך המסגרת, היישומון יתרגם את עוצמת הצבע של הקווים לריכוז ערכי הקלפרוטקטין בדגימה. התוצאה תוצג מיד בצבעי רמזור, כאשר צבע ירוק מעיד על ריכוז קלפרוטקטין נמוך וצבע אדום מעיד על ריכוז קלפרוטקטין גבוה.

ביצוע הבדיקה וקריאת הפתרון - Calprosmart
5

התוצאות נשלחות אוטומטית
מהטלפון החכם למעבדה

אין צורך להמתין לתוצאות או להגיע פיזית אל המעבדה – יישומון CalproSmart שולח אוטומטית את הערכים שהתקבלו אל צוות "דין מעבדות" עם קבלת תוצאות הבדיקה

התוצאות נשלחות אוטומטית מהטלפון החכם למעבדה - Calprosmart
6

מעקב אחר התוצאות

נציגי "דין מעבדות" יצרו קשר עם המטופלים בשעות הפעילות, על מנת לבצע מעקב אחר ערכי התוצאות שהתקבלו וכמו כן להפנות במידת הצורך לרופא המטפל להמשך קבלת טיפול ומעקב.

פענוח התוצאות ויצירת קשר עם המטופל - Calprosmart